כולנו שואפים לאיכות חיים גבוהה למען המשפחה שלנו. אנו שומעים המון עצות וטיפים מכל כיוון: לעשות ספורט, לאכול בריא, לחשוב מחשבות חיוביות, להעניק יותר זמן לעצמכם ולמשפחה… כל אלה חשובים, אבל גוזלים המון זמן ולא תמיד יש לנו כוח לעשות אותם.

לעומת זאת, לסחוט מיץ טרי, מלא בטעמים ובבריאות כחלק מהיום יום, זה פשוט, קל, מהיר ובמיוחד כיף גדול!

כמה נקודות למה HUROM ישפר את איכות חיי המשפחה שלכם כבר מהיום:

· בגלל הבריאות:
רק עם מסחטת HUROM תודות לטכנולוגית סחיטה במהירות נמוכה ששומרת על כל האנזימים, המינרלים הויטמינים והערכים התזונתיים שקיימים בחומרי הגלם, אתם נהנים מ- 100% טבע ובריאות שבפירות ובירקות באגוזים, ובקטניות!

· בגלל הטעם:
רק עם מסחטת HUROM, תודות לעדינות בה נסחטים חומרי הגלם ולאיטיות, הטעם העשיר אינו מזכיר שום מיץ ששתיתם בעבר והוא נשמר בשלמותו!

orange

· בגלל השקט:
רק עם מסחטת HUROM, תוכלו לסחוט מיץ ועדיין אמא תוכל להמשיך לישון צהריים… עקב הסחיטה במהירות נמוכה לא נוצר רעש וזה רק מוסיף להנאה שבסחיטה.

· בגלל שהיא מתנקה בעצמה ובקלות!
קלה במיוחד לניקוי!! בין מיצים שונים ניתן לנקות את המכונה על ידי מים ללא צורך בפירוקה ובשטיפתה, רק בסוף הכנת המיצים יש לשטוף את המכונה מתחת לברז.

· בגלל העיצוב:
רק מסחטת HUROM, קטנה, מתאימה את עצמה לכל מטבח, בעיצוב נקי וזורם.

red

· בגלל שאפשר לסחוט ולסחוט ולסחוט….
רק מסחטת HUROM פולטת באופן אוטומטי את הקליפות והציפה במהלך פעולת הסחיטה-כך שאנו יכולים ליהנות מזרם רציף של מיץ נקי ללא צורך בהפסקה לצורך שחרור סתימות.

· בגלל שהיא יכולה להכין עבורכם ארוחות שלמות
רק עם מסחטת HUROM -מלבד מיצי ירקות, פירות, דגנים ואגוזים, תוכלו להכין בעזרתה גם טופו, גלידות, סורבה, עוגות, עוגיות ועוד המון תבשילים ומאפים.

· בגלל שפתאום הילדים שלכם יתחילו לאהוב ירקות
רק עם מסחטת HUROM, תהליך הסחיטה כ"כ קל וחוויתי, שתוכלו להשתולל עם הקומבינציות, להלהיב את הילדים עם צבעי המיץ החיים ולגרום להם להתנסות בדברים "בריאים"…

tomato

· בגלל אינסוף האפשרויות שלה! כולל הפקת תחליפי חלב ומיץ עשב חיטה!
רק עם מסחטת HUROM, שיודעת להפיק מפולי הסויה חלב סויה טבעי, תוכלו להכין ארוחה שהיא שילוב של ירקות, פירות וסויה שהיא מנת חלבון מושלמת לתזונה הבריאה שלכם וגם חלב אורז, שקדים אגוזים ומיצים מכל סוגי העלים כולל עשב חיטה.

· בגלל טריות לאורך זמן
רק עם מסחטת HUROM,ששומרת על ערכי חומרי הגלם, המיצים יכולים להישמר במקרר כ-48 שעות!

· בגלל החיסכון:
מסחטת HUROM,שמפיקה את הכמות הגדולה ביותר של מיץ מחומרי הגלם הקטנה ביותר, ללא שאריות! עד הטיפה האחרונה, תוכלו לחסוך בחומרי הגלם, בזמן ובכסף.