העידן המודרני, הטכנולוגי והמתקדם מביא עימו בשורות רבות הקשורות לניהול זמן, הוצאת אנרגיה, פעילות, עבודה ותעסוקה בימינו. כך ניתן לראות כיצד הדבר משפיע גם על תזונה, בריאות, משקאות, ספורט ואורח חיים בריא. מחקרים רבים מראים כי אנו לא צורכים מספיק ויטמינים שאנחנו צריכים לשמירה על הגוף, על בריאות הגוף והנפש, לשמור ולקבל מספיק נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים המועילים לנו.

מסחטת מיצים קשים
אנו יכולים לראות כיצד בפקקים של שעות הבוקר, אנשים רבים שותים קפה מתרמוס כארוחת הבוקר שלהם, ולעיתים אף מוסיפים עוגייה מהצד. אנו הופכים להיות אנשים לחוצים יותר, עמוסים יותר ועובדים הרבה יותר. לכן משקאות וצריכת ויטמינים ומינרלים באמצעות משקאות הופכת להיות אלטרנטיבה מדהימה, זמינה, מהירה ונגישה לכל איש, אישה, ילד וילדה. מסחטת מיצים ובמיוחד מסחטת מיצים קשים יכולה לעזור לנו לספק את הויטמינים הטריים שאנו רוצים וצריכים לקבל מן הטבע, ללא תחושת המלאות של כריכים גדולים, ארוחות גדולות ומפוצצות. מסחטת מיצים קשים מבוססת כמשמעה על סחיטה של פירות קשים כמו תפוחים, אגסים, שזיפים ואפרסקים ואף על ירקות מזינים כמו גזרים המלאים בבטא-קרוטן.
מסחטת מיצים קשים יכולה לעזור לנו לספק את מרבית סוגי הויטמינים שאנו צריכים לשמירה על אורח חיים בריא, ובמיוחד לחוץ אשר מבוסס ברובו על ארוחות חטופות בין ישיבות, ישיבה מרובה כל היום מול מחשב ואכילה מהירה מול מדפי המקרר בלילה.

מסחטת מיצים קשים המבוססת על פירות קשים, יכולה לספק לנו יכולת מדהימה להכין משקאות נהדרים, מהירים המלאים בויטמינים ושומרים על טריות רבה שבה אנו שותים בסמוך מאוד להכנתם. אנו יכולים להכין משקאות טובים מלאים בויטמין סי המבוססים על תפוחים, על שילוב של תפוח וגזר ליצירת המשקה האהוב על בעלי הדוכנים בשם "תפוגזר" ולהוסיף לימון, סוכר ומים לפי הטעם.

אין לנו צורך במסחטת מיצים קשים להתחיל לחתוך, לנקות, לסדר את הפירות בהתאם, אלא פשוט לבחור את הפרי או הירק שאנו רוצים להפיק ממנו את המירב, פשוט להכניס למכונה ובתוך כמה דקות אנו יכולים להעביר את תכולת המשקה לכוס ניידת, ולצאת לעבודה כשבידינו מנת האנרגיה היומית שלנו, אשר לא מכילה קפאין, ממתיקים לא בריאים וסוכרים או שומנים מיותרים. אנו מאחלים לכם לשתות לרוויה, ולהתחזק בויטמינים רבים אלו לקראת החורף הבא ועימו התסמינים, הצינון והחוסר באוויר פתוח או במינרלים שאנו כה זקוקים להם לשמירה על עור הפנים, הרזייה, דיאטה, בריאות ופעילות גופנית.