כוס אחת של טבע ביום…להשיב לגוף את שחסר לו.

כוס אחת של פרי או ירק ביום. אין דבר פשוט יותר ובריא יותר משתיית מיצים טריים הנצרכים סמוך ככל האפשר להכנתם. החומרים הפעילים שנמצאים בירקות ובפירות, נקלטים ע"י הגוף שלנו ביתר קלות וביתר יעילות, כאשר הירקות והפירות נצרכים כמיצים טבעיים .

מיצי ירקות טריים מכילים חומרים חיוניים לבניית הדם וחידוש תאי הגוף
מיצי פירות מנקים את הגוף מחומרים רעילים המזיקים לבריאותנו

מסחטת מיצים יורום

רבים מאיתנו מחפשים פתרונות טבעיים לשפר את תפקודי הגוף ובכך להרגיש טוב יותר. הפתרון הטוב ביותר והקל ביותר לסחוט בביתך פירות וירקות ולהנות ממיץ טבעי ועשיר שיטיב את בריאותך ללא כימיקלים ובדרך הטבעית ביותר לגופך. כל שעליך לעשות,לרכוש בשוק/סופר ירקות ופירות העונה ולסחוט במסחטת HUROM מסחטה ביתית המהווה שילוב מושלם של טכנולוגיה מהפכנית השומרת על ערכי הטעם והבריאות בשלמותם, יחד עם פונקציונאליות ונוחות שימושית. בשיטת הסחיטה של מסחטת יורום המיץ נסחט באיטיות ובעדינות, תוך שימור מקסימאלי של כל האנזימים, המינרלים, הוויטמינים והטעמים הטבעיים והמזינים במיוחד שבחומרי הגלם, והיא עושה זאת יותר מכל מסחטה אחרת. הייחודיות במסחטה ביתית זו היא העובדה שחומרי הגלם אינם נחתכים בסכין כמו בשאר המסחטות ולכן מאבדים מערכם! כמו בשיטה הצנטריפוגלית הרגילה והמהירה, אלא מופרדים בעדינות מהפרי ולמרות זאת : התוצאה מהירה יותר! כמות המיץ גדולה יותר!

מעבר לכל אלה המסחטה גם מתנקה בקלות ובעצמה, חסכונית מאד-מפיקה את כמות המיץ הגדולה ביותר. מכמות חומרי הגלם הקטנה ביותר, שקטה במיוחד ונוחה לשימוש אפילו לילדים.

 

לחצו לצפיה בסרטונים נוספים

אחריות יצרן – שנה על כל המכלול ו5 שנים על מנוע המכשיר
button