האם אתם מתאמנים בחדר כושר? יוצאים להליכות לפחות פעם או פעמיים בשבוע, מתאמנים בפילאטיס, יוגה או יוצאים לריצות קלות על חוף היום? על פי מחקרים רבים ניתן לראות כיצד מבחינת אחוזים קיימת עלייה דרמטית בשנים האחרונות בקרב ציבור הישראלים בגילאי 21-50 בכל הקשור לפעילות גופנית.

מסחטת פירות קשים
השחיקה המנטלית, הפיזית והגופנית אשר נובעת מישיבה ממושכת מול המסך, האכילה החטופה בין הישיבות, הוופלות והביסלי המוגשים בפגישות עבודה וכל אלו משפיעים לרעה על הרגלי התזונה והבריאות של ישראלים בכל הגילאים. ניתן לראות כיצד יום עבודה הופך להיות תובעני יותר ויותר, סופי השבוע מתקצרים והעבודה מגיעה הביתה. עימם גם עולים הלחצים, החרדה הקיומית ופשוט נבע מכך שאנשים רבים עלו במשקל, חדלו לעשות פעילות גופנית והושפעו מכך באופן שלילי מאוד.

עם זאת, לפני כארבע שנים, הסתמנה מגמה חדשה, ניכר כי מרבית הישראלים הושפעו מהטרנד הבריאותי אשר כבש את העולם כולו. אנשים בכל העולם הבינו כי עליהם לקום מן הכסא, לנצל את מעט שעות הפנאי שלהם במטרה לשמור על בריאותם ולעשות ספורט וכושר. כאשר אנו עושים ספורט ושומרים על אורח חיים בריא, ספורטיבי ופעיל, עלינו גם לאכול ולשתות בהתאם. להקפיד לשתות מספיק מים ולקבל מספיק ויטמינים.

אך עם יד על הלב, כמה באמת יש לנו זמן לאכול את הדברים שבריאים לנו ומועילים לנו? מעט מאוד. לכן עלינו לחפש חלופות. חלופות אלו של העולם החדש באו בעקבות המצאה ופיתוחים של מכשירי טכנולוגיה כמו מסחטות מיצים משכוללות. אשר עד לאחרונה מסחטות מיצים היו מבוססות אך ורק על פירות הדר מאוד ספציפיים אשר יכלו להיסחט בקלות כמו תפוז ולימון וגם פירות קיץ כמו ענבים ואבטיח. אך ישנם פירות רבים כמו למשל תפוח ואגס אשר מכילים ויטמין סי רב אשר חשוב לשמירה על בריאותנו. מסחטת פירות קשים יכולה כעת לשמור על ההרכב הבריאותי תזונתי של הפרי הקשה ופשוט להפוכו למשקה מהיר להכנה ושתייה.

לבחירתכם ניתן לראות כיצד משקאות פופולאריים כמו תפוח גזר ושילובים נוספים יכולים להיות מבוססים על פירות קשים אלו, ולכן אנו צריכים להבין כיצד משקאות אלו יכולים לשפר את תהליך הבריאות וצריכת המזון שלנו ביום-יום. פירות רבים אשר מכילים ויטמין סי יכולים וצריכים להשתלב בצורה נכונה בתפריט של אנשים אשר עוסקים בספורט בין אם מדובר בשעתיים בשבוע או מדי יום ביומו, בוקר וערב. פירות אלו מכילים ויטמינים, נוגדי חימצון ומינרלים אשר הכרחיים לשמירה על בריאותנו.