יורום – מסחטת מיצים חדשה ומדהימה, אשר תשנה את הדרך בה הכנתם מיץ עד היום!

מסחטת המיץ הבריאה בעולם, עם טכנולוגיית הסחיטה האיטית והמהפכנית!

אחרי שנים של סחיטה במהירות גבוהה שפוגמת בערכים התזונתיים של חומרי הגלם ובטעמם הגיע הזמן לעבור לסטנדרט חדש במסחטות וליהנות מטעם טבעי ועשיר כמותו לא חוויתם ומערכים תזונתיים שניתן לקבל רק מפירות וירקות טריים שסחוטים כהלכה.

מסחטת HUROM שכבר הספיקה לכבוש 41 מדינות בעולם, מהווה שילוב מושלם של טכנולוגיה מהפכנית השומרת על ערכי הטעם והבריאות בשלמותם, יחד עם פונקציונאליות ונוחות שימושית. טכנולוגיית הסחיטה האיטית של HUROM נחשבת לפורצת דרך והיא אף רשומה כפטנט בינלאומי. בשיטה ייחודית זו, המיץ נסחט באיטיות ובעדינות, תוך שימור מקסימאלי של כל האנזימים, המינרלים, הוויטמינים והטעמים הטבעיים והמזינים במיוחד שבחומרי הגלם, והיא עושה זאת יותר מכל מסחטה אחרת.

הפטנט הטכנולוגי שמביא את בשורת המהפכה למיץ הסחוט הוא ביו השאר, העובדה שחומרי הגלם אינם נחתכים בסכין כמו בשאר המסחטות ולכן מאבדים מערכם! כמו בשיטה הצנטריפוגלית הרגילה והמהירה, אלא מופרדים בעדינות מהפרי ולמרות זאת התוצאה מהירה יותר! וכמות המיץ גדולה יותר!

מעבר לכל אלה המסחטה גם מתנקה בקלות ובעצמה, חסכונית מאד-מפיקה את כמות המיץ הגדולה ביותר מכמות חומרי הגלם הקטנה ביותר, שקטה במיוחד ונוחה לשימוש אפילו לילדים…

{youtube}k3q7ZeHpivo|280|250|0{/youtube}

אחריות יצרן – שנה על כל המכלול ו5 שנים על מנוע המכשיר

medals