HUROM – לסחוט את כל היתרונות!

תכירו את כל היתרונות שהופכים את HUROM למסחטה שתשפר את איכות חייכם ללא היכר, שתיתן טעם חדש למיץ שאתם שותים ובעיקר שתוסיף המון בריאות שלא תוכלו להשיג בשום דרך אחרת..ואת כל זה תוכלו לעשות בקלות ובהנאה עם כל המשפחה!

טכנולוגיה שמחזירה את הבריאות למיץ!
אז למה הסחיטה האיטית היא יתרון? אז ככה: בכל המסחטות הרגילות, השיטה היא טחינה צנטריפוגלית של הפרי שכוללת סכין חיתוך ומהירות גבוהה שגורמים לפירות ולירקות לאבד מערכם.רק דמיינו מה קורה לירק או פרי שנפגשים בסכין במהירות של 400 קמ"ש! כנראה שלא דברים טובים.. בHUROM, מערכת הסחיטה האיטית שנחשבת כפטנט עולמי כוללת מנגנון אנכי עשוי מסיליקון ושיטת סחיטה עדינה ואיטית, המסייעים לכך שלא נוצר חימום בתהליך וגם נוצר שימור מרבי של האנזימים, המינרלים, הויטמינים והטעמים הטבעיים של חומרי הגלם. כך, אתם זוכים לקבל את כל הבריאות הטבעית הגלומה בפירות,ירקות אגוזים וקטניות!

compare

מיץ טרי ל-48 שעות!
בטכנולוגיה של המסחטות הרגילות, עקב מהירות הסחיטה, הפרי מתחמצן ומאבד גם מטריותו ולכן צריך לשתות אותו מיד. בשיטת הסחיטה האיטית, הפרי אינו בא במגע עם החמצן ונשאר טרי עד 48 שעות במקרר!

ליהנות ולחסוך בכל המובנים!
בתהליך הסחיטה האיטית לא מתבזבז חומר גלם ולמעשה מנצלים את הפרי עד הטיפה האחרונה. מסחטת HUROM יודעת לנצל את הכמות הרבה ביותר של מיץ מכמות חומרי הגלם הקטנה ביותר בהשוואה לכל מסחטה אחרת- 50% יותר תפוקה מכל מסחטה אחרת! לכן, מדובר גם בחיסכון כלכלי בסופו של דבר.

מסחטה ללא הפסקה!
מסחטת HUROM פולטת באופן אוטומטי את הקליפות והציפה במהלך פעולת הסחיטה,כך שבאפשרותכם ליהנות מזרם רציף של מיץ נקי ללא צורך בהפסקה כדי לשחרר סתימות כמו במסחטות אחרות…

ממיץ למיץ בתוך שניות!
בניגוד למסחטות הרגילות, בהן אחרי כל שימוש יש לבצע תהליך ארוך ומייגע של ניקוי, במסחטת HUROM תוכלו ליהנות מרב תכליתיות! הניקוי מתבצע בקלות ובתוך שניות באופן אוטומטי ולכן מאפשר הכנה של סוגי מיצים שונים בזה אחר זה.

לסחוט לכם ארוחה בתוך דקה!
מסחטת HUROMמאפשרת החלפה של ארוחה שלמה בכוס גדולה של מיץ מזין ומלא בערכים תזונתיים, במהירות וביעילות!

שקט סוחטים!
הסחיטה במהירות נמוכה מצמצת באופן ניכר את הרעש, בהשוואה לטחינה במהירות גבוהה, כך ששאר בני המשפחה יכולים לנום צהריים בשקט…

גם סוחטת וגם מתנקה בעצמה!
מסחטת HUROM מתנקה בעצמה! -פשוט לשפוך פנימה מים ו….זהו! המברשת המסתובבת שממוקמת בתוך הקערה מנקה את פני השטח של המסננת והמוצר מנקה עצמו אוטומטית.

כל תחליפי החלב המזינים בסחיטה אחת!
מסחטת HUROM מסוגלת להפיק את כל תחליפי החלב שידועים בערכים התזונתיים הגבוהים שלהם! למשל: מפולי סויה ניתן לסחוט חלב סויה מזין ומשובח.ידוע כי שילוב של סויה, ירקות ופירות משפר את הערכים התזונתיים שתקבלו מכל אחד בנפרד. בנוסף תוכלו גם ליצור בקלות חלב שקדים בעזרת שקדים ומים בלבד. חלב השקדים אינו מכיל כולסטרול או לקטוז כמו חלב פרה ולכן נחשב לבריא יותר,מצוין לילדים ויכול אף לשמש כבסיס לשייקים. גם חלב אגוזים לסוגיו וחלב אורז תוכלו להפיק בהנאה ובמהירות עם HUROM.

adv


כמה נקודות להשוואה…

שוק המסחטות מוצף במלאי מגוון של גדלים, עיצובים וצורות בכל מיני מחירים. רובן צנטריפוגליות ופועלות בכוח של 6000- 13,000 rpm ובמהירות שמשתווה ל-400 קמ"ש!

מהירות זו יוצרת כמה בעיות: חיכוך שיוצר החום הגבוה גורם לאיבוד אנזימים וויטמינים חשובים שבחומרי הגלם, כתוצאה מכך גם חלקים מהפרי או הירק מתחמצנים באוויר וזה מקלקל אותם ואף גורם להם לאיבוד הצבע החי והיפה שלהם.

מסחטה רגילה מסחטת יורום
חימום של חומרי הגלם בעקבות מהירות המנוע הצנטריפוגלית, התחמצנות החומרים והמפגש עם להב הסכין גורמות לאיבוד רוב הויטמינים והמינרלים והטעמים.

פי 4 יותר חומרים מזינים!היחידה שבאמת מספקת מיץ טרי ובריא ששומר על הערכים התזונתיים, האנזמים והמינרלים של חומרי הגלם.

*עפי" תוצאות בדיקת היצרן.

ויטמין סי נוטה להתפוגג כאשר הוא נטחן בטחינה מהירה וצנטריפוגלית ונחתך ע"י להב סכין. לכן, לא נותר הרבה ממנו בכוס המיץ שנסחטת ממסחטה רגילה.

פי 6 יותר ויטמין סי!לא רק שהמיץ שנסחט במסחטת HORUM הוא טעים ומעורר יותר, יש בו פי 6 יותר ויטמין סי הודות לסחיטה העדינה והאיטית. קבלו את כל הטוב שיש לטבע להציע.

*עפ"י תוצאות הבדיקה שערך המרכז לחקר המזון בקוריאה (kfri) ב-2006.

במסחטה צנטריפוגלית, עקב המהירות של הפעולה וחוסר ההפרדה בין הפאלפ(חתיכות הפרי) והמיץ, נוצרות לעיתים קרובות "סתימות" המעכבות את יצירת המיץ ולכן התפוקה איטית יותר, כמו כן כמות התפוקה נמוכה יותר.

פי 50% יותר תפוקה!מכונת HORUM מפיקה 50% יותר מיץ בהשוואה למסחטה צנטריפוגלית ובמחצית מהזמן!

*כמות המיץ המופקת מ-20 עגבניות שרי(עפ"י בדיקות היצרן)

מסחטות צנטריפוגליות פועלות מהר ומפעילות כוח רב על חומר הגלם ולכן נוצר יותר רעש בזמן הפעולה.

פי 2 פחות רעש!הודות לטכנולוגיית המהירות הנמוכה, הרעש המופק ממסחטת HORUMנמוך באופן משמעותי מזה המופק ממסחטות צנטריפוגליות הטוחנות במהירות.

*עפ"י בדיקות היצרן.התוצאות עלולות להשתנות.

במסחטות רגילות שהן גם גדולות יותר וגם בעלות הרבה יותר חלקים, תהליך הניקוי ארוך ומייגע ואורך הרבה יותר זמן מהכנת המיץ ולכן אחרי כמה זמן המסחטה פשוט נשארת בארון כדי לחסוך את הטרחה… מתנקה בקלות!במסחטת ,HORUM החלקים קטנים יותר ונוחים לניקוי והיא למעשה מנקה את עצמה. רק שופכים לתוכה מים ו… זהו! קלי קלות!
למסחטות הצנטריפוגליות, שעובדות במהירות גבוהה המנוע נוטה להתקלקל בקלות רבה ולמעשה המהנדסים מתחייבים על עמידות של 1-3 שנים. בנוסף,בכל שימוש לא ניתן להשתמש יותר מארבעים שניות. עמידות לאורך זמן!במסחטת HUROM ניתן להשתמש בכל פעם יותר מ-30 דקות ברציפות, יש לה מנוע -השראה חד פאזי חזק שעובד במהירות נמוכה ויכול להחזיק מעמד שנים.
 אם למשל,יש לך מסחטה רגילה ותחליט להוציא 20 ₪ ביום על סחיטת מיצים, 4 ₪ מתוכם יישארו כנראה במכונה כשאריות פרי שלא נוצלו. לשנה, מדובר בבזבוז של מאות שקלים. חסכונית יותר!במסחטת HORUM, עקב ניצול תפוקה גבוהה של חומרי הגלם, תנצל כל שקל שהשקעת בפירות ובירקות שרכשת ותקבל תמורה מלאה.